Найдавніша традиція ,,істфаку”

НН ІІМВСПН продовжує поповнювати рубрику ,,«Істфак» у світлинах”.

Дорогі друзі! Представляємо вашій увазі наш новий проєкт, приурочений до 100-річчя рідної Альма-Матер: ,,«Істфак» у світлинах”. Динамічна історія навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, як одного з провідних структурних підрозділів нашого університету, багата на різні важливі для нас події. На старих пожовклих фото відображені ,,істфаківські” успіхи в різних сферах. На нас, нащадків, дивляться наші прославлені вчителі – ще молоді, та сповнені надій на майбутнє. Хтось впізнає на фото себе – перші лекції та семінари, наукові конференції, концерти, археологічні експедиції. Усе це – славетна історія ,,легендарного” істфаку.

Цього разу допис про одну з найславетніших та найдавніших традицій ,,істфаку” – свято посвяти у студенти-історики. Традиція ця з’явилася в 70-х рр. минулого століття, коли Володимир Яковлев вперше ,,вивів” на сцену легендарного давньогрецького історика Геродота та його красунь-німф. З тих пір, із року в рік, студенти першокурсники урочисто проголошують символічну Клятву ,,батька історії” Геродота. ,,Посвята”, є по суті першою символічною віхою в житті студента-історика, спомин про яку залишається на довгі роки.

Навчально-науковий інститут історії,

міжнародних відносин і соціально-політичних наук