Засідання Молодіжного бізнес-клубу

17 грудня відбулося чергове засідання Молодіжного бізнес-клубу НН ІЕБ.

Не зважаючи на карантинні обмеження, активна робота Молодіжного бізнес-клубу навчально-наукового інституту економіки та бізнесу  триває. Так, використовуючи платформу Google Teams, вже вдалося провести засідання з успішними підприємцями та активістами.

На чергове засідання завітала Вікторія Савенко, відомий хореограф та тренер Зумба-фітнес. Вона розповіла присутнім про свій творчий шлях, початок своєї діяльності та професійного шляху. Так, Вікторія зазначила, що варто вірити в свої сили та завжди займатись улюбленою справою.

Студенти активно ставили питання, зокрема про те як відкрити власну хореографічну студію та які виникають проблеми після переїзду в інше місто.

Робота Молодіжного бізнес-клубу триває. Наступні засідання відбудуться вже найближчим часом.

За інформацією навчально-наукового

інституту економіки та бізнесу