Від освіти до кар’єри: мій вибір

У центрі ,,Вікно в Америку” відбувся перший регіональний тренінг ,,Від освіти до кар’єри: мій вибір”.

10 та 11 грудня регіональний тренер курсу, викладач кафедри східних мов Оксана Гусакова провела перший з трьох регіональних тренінгів для кар’єрних радників, вчителів, психологів та освітніх працівників з використанням онлайн платформи Zoom.

Учасниками такого тренінгу стали психологи та освітні працівники з різних міст України, які попередньо успішно пройшли онлайн-курс «З учнями про освіту та кар’єру» на платформі EdEra.

«З учнями про освіту та кар’єру» – це безкоштовний онлайн-курс, який був створений мережею EducationUSA в Україні за підтримки посольства США у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra, Центром ,,Розвиток КСВ”, Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України. З нього ви дізнаєтеся, що таке освітнє та кар’єрне консультування та які інструменти для цього існують, ознайомитесь з реальними можливостями для професійної та вищої освіти в Україні та за кордоном, а ще – з можливостями для неформальної освіти.

Тренінг ,,Від освіти до кар’єри: мій вибір” – це другий етап підготовки майбутніх кар’єрних радників в школах. Важливо зауважити, що під час онлайн-тренінгу учасники ознайомлюються з такими розділами як ,,Комунікаційні навички XXI століття”, ,,Мотиваційні листи”, ,,Як ставити цілі та досягати їх” та ,,Вибір навчального закладу” і не повторюють матеріал онлайн-курсу. Наступні сесії регіонального тренінгу відбудуться у січні та лютому.

Оксана Гусакова,
координатор ІКЦ ,,Вікно в Америкуˮ