Участь у семінарі

Провідний фахівець центру розвитку кар’єри Олена Глущенко взяла участь у семінарі.

Усеукраїнський семінар на тему ,,Обговорення молодіжної політики та шляхів її розвитку” проводили представники молодіжної політики України. Лектором виступила відомий політичний експерт, лідер партії ,,Національна платформа” Катерина Одарченко.

Під час заходу присутні обговорили проблеми того, що сучасна молодь не впевнена в майбутньому та не має перспектив матеріального та соціального розвитку. Відсутність державного планування робочих запитів формує дисбаланс на ринку праці. Водночас існує велика прірва між можливостями молоді у великих містах і селах. Організатори зазначили: ,,Вирішення всіх цих проблем потребує вироблення та  втілення нової соціальної доктрини державної молодіжної політики, яка повинна бути зорієнтована на створення системи професійної підготовки молоді”.

Серед пропонованих кроків вирішення проблем були зазначені такі, як ,,Професійна орієнтація молоді, починаючи зі шкільного віку”, ,,Запровадження професійної та правової освіти й професійного орієнтування молоді для допомоги їй у плануванні й розвитку ефективної кар’єри на ринку праці” або ,,Забезпечення доступності вищої та середньої освіти як у селах, так і в містах”.

Наприкінці заходу присутні обмінялися своїми враженнями від заходу й подякували оповідачці за інформативно-насичений семінар.

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка