Рейтинг цитованості у Google Scholar

ЛНУ увійшов до прозорого рейтингу цитованості провідних учених у профілях Google Scholar.

Майже 100 років наш університет славиться когортою видатних учених, які розвивають науковий простір не тільки України, а й за її межами. Завдяки їх сумлінній праці ЛНУ імені Тараса Шевченка увійшов до світового рейтингу цитованості провідних вчених у профілях Google Scholar.

На цей раз у рейтинг увійшли понад 5 000 провідних університетів світу з показниками цитованості понад 1000 цитувань. З України було обрано 70 закладів вищої освіти. Наш університет єдиний, який потрапив до цього рейтингу, зі Сходу України. Доказом професіоналізму наших учених є показник в 3474 рази цитування.

Цитованість у Google Scholar – індикатор веб-присутності науковців університету та є показником відкритості університету. Ознайомитися з детальними результатами рейтингу можна за посиланням.