ЛНУ у світовому рейтингу

ЛНУ увійшов у світовий рейтинг ,,Прозорий рейтинг: топ університетів за кількістю цитувань в Google scholar profiles”.

До рейтингу ,,Transparent ranking: top universities by citations in top Google scholar profiles” увійшло 3813 університетів із всього світу. Згідно з ним, ЛНУ імені Тараса Шевченка зайняв 3356 сходинку. Серед 63 українських ЗВО, що присутні в рейтингу, наш університет посів 56 місце. Серед закладів вищої освіти Луганської області ми єдині, які увійшли в цей рейтинг.

У рейтингу використовувалися загальнодоступні інституційні профілі університетів в Google Scholar Citations. Найголовнішим критерієм ранжування стала кількість цитувань того чи іншого навчального закладу. Станом на липень 2020 року нашу Альма-матер цитували 2253 рази. Ці дані ґрунтуються на основі матеріалів світового вебометричного рейтингу Webometrics (www.webometrics.info).

Ознайомитися з детальними результатами рейтингу можна за посиланням.