Участь у онлайн-семінарі

В.о. завідувача кафедри туризму, готельної і ресторанної справи НН ІТОТТ Світлана Безбородих взяла участь у онлайн-семінарі.

3 грудня 2020 р. проводився вебінар у рамках проєкту ,,Туристична привабливість та мапування регіонів Луганщини” в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС. Організаторами вебінару виступили Туристична асоціація Луганщини та Агенція просторового розвитку Zvidsy.

Вебінар ,,Від потенціалу до реального туриста” складався із чотирьох частин. Вони були присвячені темам:

1. Підготовка міста та села до внутрішнього туризму.
  2. Розробка сценаріїв для відпочивальників, базуючись на наявному ресурсі.
  3. Проєктування рекреаційної, культурної, туристичної інфраструктури.
  4. Комунікаційні кампанії.

У процесі проведення вебінару було запропоновано матеріал щодо оптимального просторового використання туристичного потенціалу громад та міст на Сході України.

Наприкінці зустрічі відбулась панель питань і відповідей із можливістю формування проектних гіпотез для слухачів. Дякуємо організаторам вебінару. Сподіваємося й надалі на такі цікаві і корисні зустрічі.

Навчально-науковий інститут торгівлі,

обслуговуючих технологій та туризму