Участь у вебінарі

Завідувачка студентської соціальної  служби юридичного відділу Олена Духова взяла участь у вебінарі на тему ,,Тренди благодійності у 2021 році”.

5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Бути волонтером – означає віддавати частку себе іншим, бути готовим протягнути руку підтримки тим, кому це найнеобхідніше та за покликом серця беззавітно вірити в добро.

У нашому університеті волонтерський рух є одним із провідних, адже допомога нужденним й шанування поважних людей є важливими напрямами роботи.

Так, задля залучення нових ідей, завідувачка студентської соціальної  служби юридичного відділу Олена Духова взяла участь у вебінарі на тему ,,Тренди благодійності у 2021 році”. Лекцію проводила директорка Klitschko Foundation Аліна Носенко, яка з 2013 року керує благодійним фондом. Аліна пройшла стажування у Бундестазі, МЗС і МОЗ України, представництві ООН в Україні та вивчала Challenge Management в Університеті Санкт-Галлена.

Під час виступу оповідачка розповіла присутнім про фонд та його напрями роботи, як вигравати гранти й одночасно допомагати людям. Детально Аліна роз’яснила саме поняття ,,благодійництво” та підвела підсумки 2020 року. Присутні дізналися про плюси та мінуси роботи в онлайн режимі, яких виявилося чимало.

Лекція вийшла цікавою та інформативно-насиченою. Завдяки цьому заходу, присутні    познайомилися зі своїми однодумцями та отримали величезний заряд енергії й натхнення на нові добрі справи.

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка