З Днем Збройних сил України!

Колектив ЛНУ імені Тараса Шевченка сердечно вітає всіх військовослужбовців із Днем Збройних Сил України.

6 грудня вся українська нація відзначає День Збройних сил України. Це, насамперед, свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення оборони Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. Адже саме вони захищають кордони нашої країни, її національні інтереси, конституційні інтереси, забезпечують безпеку всіх громадян України.

Шановні військовослужбовці, ви – наші захисники, надія і опора, хранителі спокою та мирного неба над головою. У цей святковий день ми бажаємо Вам, міцного здоров’я, наснаги, сили духу, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Батьківщині.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які ціною власного життя захищали цілісність та суверенність країни, прославилися своєю мужністю та героїзмом.

Щиро дякуємо матерям, чиї сини сміло вдягнули військову форму та обрали професію захищати й прославляти рідну землю.

Слава Україні! Героям слава!

Колектив ЛНУ імені Тараса Шевченка