Результати фотоконкурсу

В університеті підвели підсумки онлайн-фотоконкурсу ,,#СвяткуюразомзЛНУ”.

За ініціативою відділу маркетингу ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” за підтримки первинної профспілкової організації студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка був проведений онлайн-фотоконкурс ,,#СвяткуюразомзЛНУ”. Учасниками конкурсу могли стати учні 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл, випускники закладів фахової передвищої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою конкурсу є стимулювання реалізації творчого потенціалу талановитих дітей; розвиток вміння креативно мислити та залучення майбутніх абітурієнтів до відзначення традиційних свят у ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Цього разу учасники повинні були зробити креативні фото до Всесвітнього дня домашніх тварин. Головною умовою участі було розмістити фото на соціальній сторінці Інстаграм або Фейсбук учасника з обов’язковою відміткою офіційних університетських сторінок у відповідних мережах з хештегом #СвяткуюразомзЛНУ. Так, на оцінювання надіслали 160 фотографій, серед яких учасники продемонстрували своїх друзів – собак, кішок, єнотів, равликів, кроликів, черепах та папуг.

При підведенні підсумків високоповажне журі визначило переможців:

• І місце – Артем Нотченко, учень 9 класу Новотрільцівського НВК Міловського району;
  • ІІ місце – Марія Семьонова, учениця 9 класу Лисичанської ЗОШ № 4;
  • ІІІ місце – Уляна Виборнова, учениця 11 класу ОНЗ ,,Білогорівська ЗОШ” Міловського району.

Переможці  отримають грамоти, а також заохочувальні призи.

Дякуємо всім учасникам за активність й вітаємо переможців.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка