Науково-практичний семінар

На кафедрі дизайну НН ІТОТТ провели науково-практичний семінар.

3 грудня на кафедрі дизайну НН ІТОТТ відбувся щорічний науково-практичний семінар  ,,Актуальні проблеми у сфері дизайну”, де традиційно взяли участь фахівці з перукарського мистецтва, викладачі, майстри практичного навчання, здобувачі освіти різних регіонів України. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся у режимі онлайн за допомогою платформи Zoom.

Тематичні напрями роботи семінару:

1. 1. Історія розвитку мистецької освіти в українському та європейському вимірах.
  2. 2. Новітні технології у сфері дизайну.
  3. 3. Проблеми організації і стратегії розвитку професійної освіти в умовах глобалізації.
  4. 4. Оптимізація дизайн-освіти у вищій школі: регіональний, національний та європейський контексти.
  5. 5. Практичний досвід упровадження новітніх професійно-освітніх та мистецько-педагогічних технологій у навчально-виховний процес.

У заході взяли участь представники Дубенського коледжу культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, Відокремленого підрозділу ,,Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка”. Учасники, що взяли участь за заочною формою надали тези для публікації.

Усі учасники семінару отримають сертифікат учасника. За результатами буде опубліковано збірку матеріалів науково-практичного семінару ,,Актуальні проблеми у сфері дизайну”.

Кафедра дизайну НН ІТОТТ