Передзахист магістерських робіт

1 грудня на кафедрі географії відбувся передзахист магістерських робіт.

З метою покращення підготовки студентів до захисту магістерських робіт та на виконання Положення про кваліфікаційну магістерську роботу здобувачів вищої освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка на кафедрі географії факультету природничих наук 1 грудня відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт спеціальності 014.07 «Середня освіта. Географія». Захід відбувся дистанційно, на платформі ZOOM.

Студентами були презентовані результати наукових досліджень, які вони виконували впродовж періоду навчання. Усі магістерські роботи присвячені актуальним питанням шкільної географічної освіти – впровадженню інноваційних методів навчання географії, реалізації екологічної змістової лінії в шкільному курсі, науково-методичному супроводу викладання окремих розділів географії в профільній школі, системі підготовки учнів до ЗНО з географії та ін. Студенти відповіли на запитання, вислухали конструктивні зауваження та рекомендації з боку викладачів.

Під час передзахисту магістранти продемонстрували володіння методами наукових досліджень, сучасними технологіями навчання географії, розуміння пріоритетів і завдань Нової української школи. Усі присутні ознайомились із цікавими рішеннями щодо моделювання навчання, ідеями застосування цифрових та інших сучасних технологій на уроках географії, ефектними презентаціями. Більшість магістрантів працюють в системі освіти, тому виконували свої дослідження з натхненням.

Вітаємо здобувачів освітнього ступеня «магістр» кафедри географії з успішним проходженням першого етапу захисту кваліфікаційних робіт та бажаємо успішного фінального захисту!

За інформацією кафедри географії