Стипендіат Президента України на ФІМ

Кафедра романо-германської філології факультету іноземних мов вітає Віру Майоренко з отриманням стипендії Президента України.

Віра Майоренко – студентка 4 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Мова і література (французька, англійська)” факультету іноземних мов. Студентка бере активну участь у ,,Днях науки”, які щорічно проводяться в ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Серед її наукових здобутків є участь ІІ, ІІІ, V, VІ та VII Всеукраїнських студентських науково-практичних конференціях ,,Романо-германські мови в сучасному міжкультурному просторі”. Тези доповідей надруковано у збірниках матеріалів ІІ, ІІІ, V, VI та VII Всеукраїнських студентських науково-практичних конференцій „Романо-германські мови у сучасному міжкультурному просторі” від 23 квітня 2018 р., 28 листопада 2018 р., 15 квітня 2020 р. та 24 листопада 2020 р. відповідно.

Також Віра є співавтором статті ,,Les phraséologismes français à des composantes culinaires en tant que miroir de la mentalité”, тези якої розглядалися на ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Ключові проблеми сучасної германської та романської філології”.

У 2019 році здобувач освіти отримала ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності ,,Романо-германські мови та літератури (з методикою їх викладання)”, який проходив у Київському національному лінгвістичному університеті 25 квітня 2019 року. Тема наукової роботи ,,Особливості мовної картини світу французів, вербалізованої у фразеологізмах з кулінарно-гастрономічним компонентом”.

У лютому-березні 2020 року Віра Майоренко подала наукову роботу на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності ,,Романо-германські мови та літератури (з методикою їх викладання)”, який проходив у Київському національному лінгвістичному університеті. Її робота на тему ,,Вербалізація концепту ,,LA RUSE” (хитрість) у французькій фразеологічній картині світу” була визнана однією з найкращих і отримала Диплом І ступеня.

ЇЇ наставником та керівником є кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Людмила Шаповалова. Людмила Всеволодівна – викладач французької мови з багаторічним досвідом. Саме її ідеї та наукові наробки допомогли Вірі стати найкращою студенткою, принесли перемогу на конкурсі та дали можливість отримати стипендію Президента України.

Ми щиро вітаємо нашу студентку та її натхненного керівника з перемогами і чекаємо подальших досягнень!

За інформацією кафедри романо-германської філології ФІМ