Участь в Міжнародній конференції

Доцент кафедри журналістики та видавничої справи ФУФСК Катерина Ульянова взяла участь у Міжнародній конференції.

12 листопада 2020 року доцент кафедри журналістики та видавничої справи Катерина Ульянова взяла участь у роботі 22-ої Міжнародної науково-практичної конференції ,,Журналистика-2020: состояние, проблемы и перспективы”, що відбулася в межах Білоруського державного університету. У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід відбувся на інтернет-платформі Zoom.

За результатами конференції відбулась онлайн-дискусія ,,Международная журналистика и дискурс-анализ медиапроцессов”, де учасниця виступила з доповіддю ,,Динамика развития восточноукраинской периодической печати сер. ХІХ – І пол. ХХ вв.”

Географія Міжнародної конференції була досить широкою, тут взяли участь колеги не тільки з різних ЗВО Білорусі, але й Вірменії, Росії та інших університетів України. Міжнародна спільнота журналістикознавців та пресознавців виявила особливі зацікавлення до автентичної історії преси Луганщини, її провідних особистостей та тенденцій розвитку на питомому національному українському ґрунті.

Творча атмосфера була доброзичливою, що уможливлює подальшу співпрацю з факультетом журналістики Білоруського державного університету.

За матеріалами кафедри журналістики та видавничої справи