Вітання із захистом дисертації

Колектив навчально-наукового інституту педагогіки і психології вітає Ірину Гречишкіну, викладача кафедри дошкільної та початкової освіти із успішним захистом кандидатської дисертації.

4 листопада 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.133.05 із захисту докторських (кандидатських) дисертацій Київського університету імені Бориса Грінченка під головуванням доктора педагогічних наук, професора Станіслава Карамана було присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук Ірині Гречишкіній. Науковим керівником роботи стала Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти ДВНЗ ,,Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.

Офіційними опонентами дисертації виступили:

• доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка Стефанія Яворська;
  • кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету Ганна Лопатіна.

За результатами блискучого захисту було одноголосно вирішено присудити Гречишкіній Ірині Анатоліївні науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова). Тож бажаємо Ірині Гречишкіній та її науковому керівнику Наталії Гавриш творчої наснаги, подальших наукових звершень.

За інформацією кафедри дошкільної та початкової освіти НН ІПП