ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (РАЗОВИЙ ЗАХИСТ)

Спеціалізована рада ДФ 29.053.002 із захисту на здобуття ступеня доктора філософії з педагогіки у ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” повідомляє про проведення разового засідання ради, яке відбудеться 17 листопада за адресою: 93400, Луганська обл., м. Старобільськ, вул. площа Гоголя, 1, ауд.306.

Порядок денний на 17 листопада 2020 р., початок засідання о 11.00:

1. Захист дисертації Мамиченка Сергія АнатолійовичаФормування культури конкурентних відносин у майбутніх фахівців з бізнес-адміністрування у фаховій підготовці”,поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі галузі 01 – освіта/педагогіка за спеціальністю 011 – науки про освіту, спеціалізація – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник Курило Віталій Семенович, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ).

Офіційні опоненти:

• Желанова Вікторія В’ячеславівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Прокопенко Ірина Андріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, керівник науково-методичного тренінгового центру соціального та професійного розвитку людини Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.