З Днем захисника України!

Щиросердно вітаємо всіх із триєдиним святом – Днем захисника України, Днем українського козацтва та світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня – це знаменна дата, яка об’єднала в собі відвагу й самовідданість усього українського народу. У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми, сучасники, можемо пишатися тим, що нашими пращурами є козаки. Незламний козацький дух та глибока віра протягом віків формували міцний характер нації, давали наснагу в боротьбі за свободу. З 2014 року відзначається ще й День захисника України, як символ передачі героїчних вчинків нашого народу, його самовідданості, мужності, самовіддачі та гордості своїй Батьківщині.

Могутність нашого народу пройшла випробування мечем і вогнем. Нині ми переконалися, що доля держави, в першу чергу, залежить від Збройних Сил, де служать віддані Батьківщині сини й доньки. Славетні традиції українського народу продовжують патріоти української Держави, які сьогодні відстоюють мир на Сході України. Подвиги захисників – це та велика й велична правда історії. Завдяки їм українці відчувають почуття захищеності та впевненості в завтрашньому дні. Вони є взірцем дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.

Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави. Вічна пам’ять і слава загиблим Героям!

Щиро вітаємо усіх із цим світлим святом й бажаємо Вам мирного неба, щастя, радості, добра та наснаги у всіх починаннях. Ми, шевченківці, повинні множити славу і могутність нашої Батьківщини, прославляти її й сприяти зміцненню патріотичного духу. Нехай нас усіх єднає незгасиме світло віри, любові та надії в щасливе майбутнє. Працюймо щиро та натхненно на славу рідної Альма-матер і хай завжди буде з нами сила духу наших предків-козаків!

З повагою голова вченої ради Віталій Курило
та ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко