Спартакіада в НН ІФВС

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту розпочалися змагання в залік Спартакіади інституту.

У НН ІФВС розпочалися змагання в залік Спартакіади інституту, присвячені 100-річному ювілею ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

На 1 етапі з волейболу взяли участь 3 команди 1 курсу кожної спеціальності, збірна команда 3 курсу усіх спеціальностей та збірна команда 1 курсу магістратури. Кращою в змаганнях стала команда 3-го курсу, яка перемогла усіх учасників 1 етапу та набрала 12 очок. Другою стала збірна команда 1 курсу магістратури з 9 очками, ІІІ місце – команда 1 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт. Спорт” – 6 очок. IV місце посіла команда 1 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культура” – 3 очка. V місце посіла збірна команда ,,Фізичної терапії. Ерготерапії”.

Також пройшли змагання з футзалу. Це був 1 та 2 етапи змагань. У 1 етапі взяли участь 3 команди від кожної спеціальності 1 курсу, 2 команди 3 курсу та збірна команда 1 курсу магістратури та викладачів. ІІІ місце посіла команда 1 курсу магістратури та викладачів, ІІ місце – команда 3 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт. Спорт”. Переможцями 1 етапу стала команда 3 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культура”.

У 2 етапі взяли участь 3 команди 1 курсу від кожної спеціальності та 2 команди 2 курсу. У ході запеклої боротьби ІІІ місце посіла команда 2 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт”, на ІІ місці команда 1 курсу спеціальності ,,Фізична терапія, ерготерапія”. Переможцем стала команда 2 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культура”.

З нетерпінням чекаємо 3 фінального  етапу та стикових ігор для визначення кращої команди НН ІФВС.