,,Гендерна рівність у спорті”

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту став співреалізатором Всеукраїнського освітнього проєкту.

У навчально-науковому інституту фізичного виховання і спорту спільно з  Луганським відділенням НОК України  відбувся захід із реалізації  Всеукраїнського освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab – ,,Гендерна рівність у спорті”.

Метою заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в України, які в  свою чергу покликані залучати якомога більше дітей до здорового способу життя.

Учасниками проєкту стали студенти І та ІІІ курсів нашого закладу вищої освіти разом із викладачами. У процесі роботи напрямку, майбутні фахівці у цій галузі прослухали дуже цікаву лекцію кандидата біологічних наук, старшого викладача кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я людини Олени Гужви за темою ,,Гендерна рівність у спорті”. Також перед студентами виступила учасниця Олімпійських ігор, вчитель фізичної культури Кремінської загальноосвітньої школи № 2 Ніна Бєла, яка розповіла про свій шлях у спорті й подальшому житті, про найгостріші проблеми сьогодення у навчанні дітей. Наприкінці заходу серед учасників була проведена вікторина ,,Знавці Олімпійського руху”.

Найактивніші учасники проєкту, студенти і викладачі отримали навчальні посібники і подарункові пакети від Національного олімпійського комітету України.

Навчально-науковий інститут
фізичного виховання і спорту