Участь у змаганнях

Студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у змаганнях всеукраїнського рівня.

З послабленням карантинних обмежень було дозволено провести ряд змагань всеукраїнського рівня. У м. Львові відбувся Кубок України з велоспорту трек, на якому наші студенти Тадей-Іван Чебанець та Дмитро Стовбецький (2 курс магістратура спеціальності ФКіС) стали переможцями в командному спринті й отримали Кубок України.

У дисципліні кейрін Дмитро Стовбецький посів І місце, а Тадей-Іван Чебанець – ІІ місце. У фінальний день змагань Кубку України в дисципліні спринт спортсмени вибороли медалі за призові місця (Т.-І. Чебанець – І місце, Д. Стовбецький  – ІІ місце).

Після Кубку України провели Чемпіонат України у м. Львові. На ньому студенти вдало виступили і стали переможцями Чемпіонату України з велоспорту на треку в командному спринті. Дмитро Стовбецький став переможцем у спринті в особистому заліку.

Підготував спортсменів заслужений тренер України з велоспорту Сергій Базін. Вітаємо переможців та тренера з вдалим виступом на Кубку України та Чемпіонаті України й бажаємо їм подальших успіхів.

18-22 серпня у Чернівцях відбувався Чемпіонат України з велоспорту, де в багатоденній гонці Тетяна Боярчук посіла ІІІ місце. Вітаємо нашу студентку та її тренера Сергія Вороніна з вдалим виступом.

16-20 вересня 2020 року у м. Харкові провели Чемпіонат України з велоспорту – маутенбайк. Студентка 1-го курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт” Тетяна Боярчук посіла ІІ місце в командній гонці кросс-кантрі.

Ще одні новини з килима боротьби греко-римської… На всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьбі пам`яті І. М. Піддубного, який проходив у м. Черкаси, студент 3-го курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт” Святослав Калашніков посів ІІ місце у ваговій категорії 130 кг. Вітаємо спортсмена та тренера Сергія Коротких – випускника нашого закладу вищої освіти з вдалим виступом.

Ми пишаємося нашими студентами й бажаємо їм плідної роботи над собою й вдалих виступів!