СТИПЕНДІЇ УРЯДУ ШВЕЙЦАРІЇ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ВЧЕНИХ І ХУДОЖНИКІВ НА 2021-2022 Н.Р.

Щорічно Швейцарська Конфедерація присуджує державні стипендії за видатні досягнення в цілях сприяння міжнародному обміну і співпраці в галузі досліджень між Швейцарією і більш ніж 180 іншими країнами. Одержувачі вибираються присуджуючим органом – Федеральною комісією по стипендіях для іноземних студентів (ФКІС). Дедлайн – 4 грудня

Стипендії уряду Швейцарії за видатні досягнення призначені для молодих дослідників з-за кордону, які отримали ступінь магістра або доктора філософії, а також для іноземних художників, які мають ступінь бакалавра.

Види стипендій

• Дослідницька стипендія доступна аспірантам в будь-якої дисципліни (які мають як мінімум ступінь магістра), які планують приїхати до Швейцарії для проведення досліджень або подальшого навчання на докторському або пост-докторському рівні.
  • Стипендії на дослідження присуджуються для досліджень або навчання в усіх швейцарських кантональних університетах, університетах прикладних наук і двох федеральних технологічних інститутах. Також будуть розглянуті тільки кандидати, висунуті академічним наставником в одному з цих вищих навчальних закладів.
  • Стипендії з мистецтва відкриті для студентів-мистецтвознавців, які бажають отримати початкову ступінь магістра в Швейцарії.
  • Стипендії по мистецтву присуджуються для навчання в будь-який швейцарської консерваторії або університеті мистецтв. Ця стипендія доступна тільки студентам з обмеженого числа країн.

Критерії відбору

ФТС оцінює заявки на стипендії за трьома критеріями:

• Профіль кандидата
  • Якість дослідного проекту або художньої роботи
  • Синергія і потенціал для майбутньої співпраці в галузі досліджень

Відбір

Заяви підлягають попередньому відбору відповідними національними органами та / або дипломатичним представництвом Швейцарії. Після цього заявки з остаточного списку розглядаються Федеральною комісією по стипендіях для іноземних студентів (ФКІС), яка приймає остаточне рішення.

ФКІС складається з професорів всіх державних університетів Швейцарії. Присудження стипендій визначається на основі академічних і наукових досягнень.

Нагороди

ФКІС оголосить про свої рішення щодо нових стипендій не пізніше кінця травня.

Перспектива

ФКІС вибере стипендіатів на 2021-22 навчальний рік до кінця травня 2021 року. Оголошення про стипендії на 2022-23 навчальний рік будуть розміщуватися в Інтернеті з серпня 2021 року.