РЕЗИДЕНЦІЯ ДЛЯ МУЗИКАНТІВ У НІМЕЧЧИНІ

Резиденція для музикантів у Німеччині – це резиденція для музикантів, що дає можливість поїхати до Німеччини, щоб разом із місцевим партнером створити нову роботу. Ви домовляєтеся про партнерство і плануєте подорож, а Goethe-Institut допомагає покрити витрати (Німеччина; веб-сайт: houseofeurope.org.ua). Дедлайн – 15 листопада

Це одна з багатьох можливостей Goethe-Institut для українців й одна з тисячі програм, які може запропонувати ЄС.

Ця можливість найкраще підходить для:

• У резиденції можуть взяти участь музиканти, що відіграють важливу роль у мистецькому житті своєї країни.
  • Зауважте, що резиденція не підтримує групові подорожі, тож ви не зможете поїхати разом з гуртом.

Ця можливість передбачає:

Що отримає учасник?

• Можливість працювати над твором у Німеччині протягом двох-шести тижнів.
  • Відшкодування витрат на дорогу туди й назад.
  • Медичне страхування на весь час перебування у Німеччині.
  • Щотижневу стипендію розміром 400 євро, що покриває оренду житла, харчування та інші витрати.

Як подати заявку?

• Інформація про проєкт: опис проєкту, конкретні цілі резиденції, план проєкту, інформація про інших партнерів та їхню роль у проєкті.
  • Ваш профайл та інформація про партнера з Німеччини.
  • Підтвердження від партнера з Німеччини: лист, якщо це конкретний митець; запрошення, якщо це організація.
  • Бюджет, що включає інформацію про фінансування від партнера, інших організацій та ваші власні кошти.
  • Посилання на свіжий музичний твір або інші роботи.

Зверніть увагу:

• Резиденція не підтримує поїздки з метою туризму, гастролей, навчання та проведення платних лекцій.
  • Після участі у цій музичній резиденції, ви не зможете скористатися з цієї можливості знову протягом трьох наступних років.
  • Ви можете подати заявку самостійно або попросити зробити це вашого партнера з Німеччини.
  • На етапі заявки не потрібно надавати підтвердження бронювання готелю та квитків.
  • Goethe-Institut не надає житло у рамках цієї резиденції.