На факультеті природничих наук розпочався новий навчальний рік

На початку нового навчального року на факультеті природничих наук було проведено загальні збори викладачів та студентів бакалаврату.

Збори розпочалися з привітання декана факультету природничих наук Наталії Мацай, яка побажала, щоб новий начальний рік став для всього колективу дивовижним часом звершень та перемог, незважаючи на особливі умови які склалися у всьому світі у зв’язку із пандемією Covid-19.

Про організації освітнього процесу на факультеті у першому семестрі розповіла заступник декана з навчальної роботи Ольга Губська. Про особливості поведінки під час навчання  та проживання у гуртожитку з дотриманням рекомендацій щодо індивідуальних заходів з профілактики учасників освітнього процесу в університеті в період адаптивного карантину розповіла заступник декана з соціально-гуманітарної роботи Аліна Латка.

Колектив факультету природничих наук вітає усіх з початком нового навчального року та бажає усій шевченківській родині університету  продуктивного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

За інформацією факультету природничих наук