З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, співробітники, студенти, випускники! Прийміть найсердечніші вітання з Днем Незалежності України!

29 років тому на карті світу утворилася нова країна – Незалежна Україна. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Нашому народу довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично нові державні інститути, правила і стандарти життя. Вони змогли законодавчо закріпити свої демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Саме завдяки відданості й патріотизму кожного із нас Україна процвітає й могутнішає. У серцях людей широка блакить неба і золотистий зерновий лан зливаються в кольори свободи та праці славетної держави. Адже вона славиться своєю багатою історією, культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.

Період незалежності України – це час народження і становлення нашої Держави, час випробувань та історичних викликів. Сьогодні ми змушені, як і багато століть тому, відстоювати свою цілісність із зброєю в руках. Тисячі наших братів і сестер платять ціною життя за існування суверенної України. Вони вірять у свою країну, в її гідне майбутнє, яка буде славитись заможністю й демократичністю.

Шевченківці, у цей святковий день хочеться побажати Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та  добробуту. Ми переконані в тому, що наша могутня нація зможе подолати всі труднощі й перешкоди! І нехай прагнення світлого майбутнього окриляє всіх нас на нові досягнення, великі відкриття задля незалежної Держави й успішного життя її народу.

Міцній, Україно, процвітай!

З повагою голова вченої ради ЛНУ Віталій Курило