Онлайн-засідання кафедри

Кафедра педагогіки НН ІПП провела планове онлайн-засідання.

Днями  відбулося планове онлайн-засідання кафедри педагогіки за допомогою платформи Google Meet. Завідувачка кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Швирка наголосила на наступних питаннях:

1. Про організацію освітнього процесу в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», зокрема розробку, затвердження і оновлення змісту освітніх програм, навчальних планів, формування переліку дисциплін вільного вибору студентів та ін.
  2. Про оцінювання освітніх досягнень студентів.
  3. Про процедуру проходження підвищення кваліфікації науково-педагогічними працівниками.
  4. Про дотримання академічної доброчесності.
  5. Про моніторинг та зворотній зв’язок, а саме про процедуру отримання зворотнього зв’язку від здобувачів ВО з питань якості освіти.

Також було повідомлено про передачу до навчального відділу анотацій та силабусів 18 дисциплін вільного вибору для здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем для всіх освітніх програм нашого університету, для освітніх програм галузі знань 01 Освіта/Педагогіка і всіх освітніх програм, які дають кваліфікацію «викладач закладів вищої освіти» (циклів загальної та професійної підготовки), освітній контент яких підготовлений доцентами Людмилою Бутенко, Іриною Котєнєвою, Вікторією Швиркою. Запропоновані освітні компоненти охоплюють найактуальніші проблеми сучасної освіти і майбутньої діяльності фахівців різних галузей знань («Інформаційно-педагогічна евристика», «Технології візуалізації в освітньому процесі», «Академічна доброчесність як інструмент забезпечення якості вищої освіти», «Наукометричні бази даних та публікаційна активність викладача вищої школи», «Основи професійної деонтології фахівця», «Акмеологічні засади професійної діяльності фахівця», «Педагогічне партнерство», «Моніторинг якості освіти»,   «Тьюторський супровід освітньої діяльності» тощо).

Наприкінці онлайн-зустрічі члени кафедри представили індивідуальні звіти щодо виконання планів роботи за період карантину.

За матеріалами кафедри педагогіки НН ІПП