Підсумкова атестація в НН ІКМ

У навчально-науковому інституті культури та мистецтв розпочалися підсумкові атестації.

16 червня розпочалися підсумкові атестації в НН ІКМ, і новоспечені бакалаври аудіовізуального мистецтва та виробництва, культурології та хореографії можуть спокійно очікувати на свої заслужені дипломи.

Комплексні екзамени за фахом для здобувачів освіти вказаних спеціальностей містили як теоретичні, так і практичні завдання. Цього року саме практичні частини іспитів були напрочуд цікавими та видовищними. Звичайно, викладачі та студенти інституту звикли до того, що підсумкові атестації завжди відбуваються у вигляді концертів чи публічних виставок, які можуть відвідати усі охочі та безпосередньо поспілкуватися з випускниками й розділити з ними ці відповідальні моменти. Карантинні обмеження посприяли налагодженню дистанційних технологій та, хоч і позбавили глядачів видовища, дозволили вдумливо та серйозно підійти до організації процесу атестації.

Головою екзаменаційної комісії для спеціальностей ,,Аудіовізуальне мистецтво та виробництвоˮ та ,,Культурологіяˮ стала Ольга Юровська – головний редактор ТОВ ,,ТРК ,,ІРТ – Полтаваˮ; для спеціальності ,,Хореографіяˮ – В’ячеслав Вітковський  – заслужений артист України, доцент кафедри хореографії інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Разом з іншими екзаменаторами вони оцінювали рівень підготовки майбутніх бакалаврів та демонстрували високий професіоналізм і зацікавленість.

Серед випускників спеціальності ,,Аудіовізуальне мистецтво та виробництвоˮ хочеться виділити Вікторію Атаманичеву, яка отримала відмінні результати й зацікавила своєю сценарною розробкою телевізійного шоу для дітей дошкільного віку. Також відзначимо загальне зміщення вектору тематики розробок із розважального на соціальний, що говорить про усвідомлення випускниками суспільної місії масмедіа і своєї відповідальності за той продукт, який вони створюють. Випускниця спеціальності ,,Культурологіяˮ Зінаїда Хоружина також отримала відмінну оцінку за підсумкову атестацію і підтвердила право отримати диплом із відзнакою.

Випускники спеціальності ,,Хореографіяˮ у практичній частині екзамену демонстрували власні хореографічні постановки. Оцінки ,,відмінноˮ отримали Дар’я Кривенко та Вікторія Димовська, яка, до речі, є заслуженою артисткою України. І якщо майбутні телевізійники та працівники медіасфери демонстрували своїми роботами інтерес до суспільного, то дівчата-хореографи за загальною ідеєю своїх постановок, навпаки, занурились у себе, свій внутрішній світ, філософію та почуття.

Навчально-науковий інститут культури і мистецтв вітає цьогорічних бакалаврів та бажає успіхів і щастя, а також чекає на зустріч у магістратурі!

Навчально-науковий інститут культури та мистецтв