Меморандум про співпрацю

ЛНУ імені Тараса Шевченка уклав Меморандум про співпрацю зі Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції.

Сьогодні, 12 червня 2020 року, у м. Сєвєродонецьк наш заклад вищої освіти уклав Меморандум про співпрацю зі Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції. Його дія набирає чинності з дня підписання і триватиме один рік. На зустрічі університет представляв доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений працівник освіти України Володимир Заблоцький, а СМУ – начальник Тетяна Філатова.

Метою цього документу є об’єднання зусиль обох Сторін для напрацювання актуальних шляхів забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців та працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, підприємств, установ та організацій.

У Меморандумі чітко прописано напрями та форми співпраці, серед яких, зокрема, визначення контактних осіб для проведення консультацій і розроблення пропозицій щодо організації спільних заходів; проведення зустрічей з метою обговорення питань щодо реалізації Меморандуму, обміну інформацією про діяльність Сторін.

Для університету це вкрай важлива подія, яка сприятиме закріпленню співробітництва з Міністерством юстиції України.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка