Звіт самоврядування

У НН ІЕБ 8 червня відбулося засідання студентів та звіт студентського самоврядування про виконану роботу.

Важливу роль у роботі навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відіграє студентське самоврядування – об’єднання студентської молоді, яке включає декілька секторів. Представники кожного сектору відповідають за певний напрям роботи.

Вже традиційно наприкінці семестру орган студентського самоврядування звітує перед студентами про виконану роботу, проблеми, що виникали та перспективи подальшого розвитку. У зв’язку з продовженням карантинних обмежень 8 червня засідання студентської молоді відбулося з використанням онлайн-платформи Zoom.

На початку засідання присутніх привітали заступник директора з соціально-гуманітарної роботи О. Черниш та заступник директора з навчальної роботи А. Байрачна. Вони подякували студентам за активну роботу протягом навчального року та висловили надію на подальшу плідну діяльність.

Далі до присутніх звернувся голова студентського самоврядування інституту Ілля Каменюка. Він виокремив основні аспекти діяльності самоврядування в навчальному році та визначив завдання на майбутнє.

Так, студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу стали активними учасниками багатьох заходів, що відбувались в університеті. Зокрема, студентська молодь посіла ІІІ місце в конкурсі «Дивовижна українська осінь», гран-прі та ІІІ місце у конкурсі креативної фотографії «Книжкові люди», збірна команда дівчат посіла І місце у змаганнях з волейболу та футзалу, розпочав свою роботу Молодіжний бізнес-клуб, студенти старших курсів підготували традиційне свято посвяти першокурсників у студенти, відбувся конкурс «Алло, ми шукаємо таланти», студенти організували акцію «Разом проти СНІДу», привітали дітей у районній лікарні в День святого Миколая, провели свято Масляної, прес-сектор розпочав роботу зі створення різноманітних відеоакцій, студентська молодь долучилась до челленджу до Дня вишиванки, здобула перемогу у фотоконкурсі «Моя родина в вишиванці» та призове місце у фотоконкурсах «Веселкою сплелися кольори» й «Сучасна україночка 2020».

Після виступу голови свої звіти представили очільники кожного сектору студентського самоврядування навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Студенти задавали питання, які їх цікавили та пропонували власні ідеї щодо подальшого розвитку кожного сектору.

Загалом роботу студентського самоврядування було визнано задовільною. Студентська молодь підсумувала, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

За інформацією НН ІнЕБ