Вебінари з використанням бази даних Web of Science

Викладачі кафедри педагогіки НН ІПП долучилися до серії вебінарів для українських науковців.

Минулого тижня, з 2 по 5 червня, науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки разом з колегами з інших наукових установ та закладів вищої освіти України проходили навчання за програмою використання бази даних Web of Science Core Collection. Заняття були організовані компанією Clarivate Analytics і проводилися у форматі відеолекцій. Лектором була експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії, кандидат біологічних наук  Ірина Тихонкова.

До програми вебінарів увійшли наступні лекції:

• Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection
  • Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection
  • Профіль установи у Web of Science: створення, коригування, використання
  • Можливості аналітичного інструменту InCites

У ході заходу учасниками розглянуто особливості нового інтерфейсу платформи Web of  Science, доступні функції, алгоритм пошуку даних, збереження інформації, процедуру нарахування кількості цитувань, проаналізовано показники, які можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites, методику розрахування  CNCI, вивчено процедуру створення профілю установи у Web of Science, його функцію та можливості, досліджено причини складнощів з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи, а також звернена увага на права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегій тощо.

По завершенню програми усім учасникам було надіслано відповідні сертифікати.

За матеріалами кафедри педагогіки НН ІПП