Передзахист докторської дисертації

На кафедрі педагогіки НН ІПП відбулося онлайн-засідання, на якому розглядалася докторська дисертація Ірини Мигович.

У рамках онлайн-засідання 4 червня пройшов передзахист докторської дисертації у вигляді монографії Ірини Мигович «Процес інтернаціоналізації та його вплив на трансформацію національних систем вищої освіти країн Східної Європи кінця ХХ – початку ХХІ століття» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки» (за новою редакцією 011 «Освітні, педагогічні науки») (науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор, академік Віталій Курило). Рецензентами виступили доктор педагогічних наук, професор Леонід Ваховський, доктор педагогічних наук, професор Сергій Савченко, доктор педагогічних наук, професор Олена Караман.

Навколо дослідження розгорнулася жвава дискусія, наприкінці якої члени кафедри і рецензенти  підкреслили актуальність і малодослідженість теми роботи, висловили думку щодо можливих корегувань та надали особисті позитивні відгуки.

Усі присутні погодилися, що робота відповідає вимогам щодо дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук і одностайно проголосували за рекомендацію її до захисту у спеціалізованій вченій раді за умови усунення запропонованих у ході обговорення зауважень.

За інформацією навчально-наукового інституту педагогіки і психології