Державна атестація на кафедрі дизайну

На кафедрі дизайну НН ІТОТТ провели державну атестацію спеціальності ,,Дизайнˮ.

29 травня 2020 року на кафедрі дизайну НН ІТОТТ пройшла атестація випускників освітнього ступеня ,,бакалаврˮ спеціальності 022 ,,Дизайнˮ освітньої програми ,,Дизайн зачіски та мистецтво візажуˮ. 12 випускників складали комплексний екзамен за фахом.

Вперше за всю історію існування спеціальності ,,Дизайн зачіски та мистецтво візажуˮ, захист творчих робіт проходив у дистанційному форматі за допомогою комунікаційної платформи Skype.

Практична частина екзамену перетворилась на справжнє свято краси та професійної майстерності. Протягом 3-х годин комісія спостерігала за створенням випускниками вишуканих цілісних образів за допомогою зачіски, макіяжу, манікюру, відповідного костюму. По закінченню роботи кожен випускник презентував свою модель, де докладно розповідав про технології створення зачіски, візажу, манікюру. Цього року були представлені такі образи: ,,Біла Жар-птицяˮ, ,,Косплейˮ, ,,Івана Купалаˮ, ,,Україночкаˮ, ,,Барокоˮ, ,,Барокова перлинаˮ та інші.

Теоретична частина іспиту показала глибокі професійні знання випускників у різних напрямках перукарського мистецтва.

Викладачі та студенти кафедри дизайну дуже вдячні голові екзаменаційної комісії Лілії Саприкіній за високу оцінку підготовки випускників.

Кафедра дизайну НН ІТОТТ