Державна підсумкова атестація в НН ІнЕБ

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу 26-28 травня відбулася державна підсумкова атестація.

Важливим етапом у житті студентської молоді є державна атестація, яка є хвилюючим та вирішальним моментом у навчанні. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями державна підсумкова атестація була проведена у режимі онлайн з використанням технологій дистанційної освіти.

Напередодні викладачі кожної кафедри навчально-наукового інституту економіки та бізнесу провели з випускниками відповідні консультації, індивідуальні бесіди щодо особливостей проведення атестації та використання сучасного програмного забезпечення.

Участь у проведенні й складанні екзаменів та захисті бакалаврських робіт взяли 90 випускників. До складу екзаменаційних комісій увійшли авторитетні науковці України та досвідчені викладачі університету.

Так, на кафедрі фінансів, обліку та банківської справи випускники складали письмовий комплексний екзамен з фаху, на кафедрі менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт, а на кафедрі економіки, маркетингу та підприємництва відбувся усний комплексний екзамен з фаху. За допомогою сучасних платформ ,,Zoomˮ та ,,Skypeˮ члени комісії та студенти могли комунікувати один з одним, завантажувати під час виступу свої проєкти в онлайн-режимі.

Усі випускники навчально-наукового інституту економіки та бізнесу продемонстрували доволі високий рівень знань. Професорсько-викладацький колектив навчально-наукового інституту економіки та бізнесу вітає випускників та бажає натхнення, подальших наукових здобутків та досягнень.

За інформацією НН ІнЕБ