Підсумкова атестація в НН ІФВС

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту провів підсумкову атестацію.

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту закінчилася підсумкова атестація на денній та заочній формах навчання за спеціальностями ,,Середня освіта. Фізична культураˮ та ,,Фізична культура і спортˮ.

Вперше пройшла атестація у режимі онлайн. Завдяки злагодженій роботі голів екзаменаційних комісій Володимира Гребенюка – заступника директора ЛОФЦ ,,Олімпˮ та Василя Мазіна – доктора педагогічних наук, завідувача кафедри управління фізичною культурою і спортом Національного університету ,,Запорізька політехнікаˮ, члена екзаменаційної комісії від університету проректора з науково-педагогічної роботи, кандидата історичних наук Олександра Бабічева та безпосередньо екзаменаторів, атестація пройшла без перешкод.

За результатами атестації на денній формі навчання за спеціальністю ,,Середня освіта. (Фізична культура)ˮ оцінку ,,відмінноˮ отримали 3 випускники, ,,добреˮ – 10, ,,задовільноˮ – 7. Найбільш точними були відповіді Ліни Бугаєвої, Олени Реви та Марини Хутренко. За підсумками навчання диплом бакалавра з ,,відзнакоюˮ отримує Ліна Бугаєва.

На заочній формі навчання, за спеціальністю ,,Середня освіта. (Фізична культура)ˮ оцінку ,,відмінноˮ отримали 5 студентів: Володимир Білокобильський, Світлана Куцобіна, Сергій Савченко, Олексій Шишацький Інна Стрига; ,,добреˮ – 11 студентів, ,,задовільноˮ – 12 студентів.

За спеціальністю ,,Фізична культура і спортˮ атестацію складали 46 студентів. На денній формі оцінку ,,відмінноˮ отримали 2 студенти: Юлія Жигайлова та Олександр Руденко. На заочній формі кращу відповідь продемонструвала Аліна Радькова. За підсумками навчання диплом з ,,відзнакоюˮ отримує Олександр Руденко.

Після підведення підсумків директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Юрій Полулященко поздоровив усіх випускників, які успішно склали атестацію, побажав знайти свій життєвий шлях, не зупинятися на досягнутому і запросив продовжити навчання у магістратурі.

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту