Підсумкова атестація та захисти робіт

Кафедра журналістики та видавничої справи провела підсумкову атестацію та захисти бакалаврських робіт на платформі ,,Microsoft Teamsˮ.

Протягом 19 – 21 травня 2020 року кафедра журналістики та видавничої справи проводила державну підсумкову атестацію для студентів спеціальності 061 ,,Журналістикаˮ денної та заочної форми навчання.

Цей прозорий дистанційний захист було проведено на сучасній платформі ,,Microsoft Teamsˮ, де одночасно знаходились і бачили одне одного: студенти, голова, члени комісії, екзаменатори, секретар. Студенти під час виступу могли завантажувати та гортати свої творчі проєкти в онлайн-режимі й головне – це бачили й чули всі учасники. Для студентів – це було дуже важливим, адже вони мали змогу відчути усю атмосферу захисту.

З вітальним словом виступили – голова екзаменаційної комісії  Кравченко О.Л. – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології та журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Артем Галич – завідувач кафедри.

До екзаменаційної комісії увійшли: Дмитро Ужченко – кандидат філологічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, Анна Стась – заступник декана з навчальної роботи факультету української філології та соціальних комунікацій. Екзаменатори: Артем Галич – доктор філологічних наук, професор кафедри журналістики та видавничої справи, Катерина Ульянова – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та видавничої справи. Секретар – Олег Черниш– асистент кафедри журналістики та видавничої справи.

Серед представлених проєктів були журнальні видання на спортивну, мистецьку, науково-популярну тематику. До уваги членів комісії також були представлені авторські телепрограми, радіопрограми випускників, які вже мають досвід роботи у сфері соціальних комунікацій.

За результатами захисту найкращими визначено роботи:

• Владислава Круглова ,,Розробка творчого проєкту документальної телепередачі ,,Квартира сьогодення”ˮ;
  • Тетяни Царевської ,,Розробка оригінал-макету мистецтвознавчого видання ,,Fine Art”ˮ;
  • Данила Черниченка ,,Розробка творчого проекту інформаційно-пізнавальної радіопередачі ,,Глобалі”ˮ.

З заключним словом та оголошенням результатів виступила Тетяна Пінчук, кандидат філологічних наук, професор, декан факультету української філології та соціальних комунікацій.

Дякуємо керівництву нашого закладу вищої освіти за надану можливість проводити цю підсумкову атестацію та захисти у такому дистанційному форматі, за підтримку та допомогу у створенні облікових записів.

Вітаємо випускників з успішним захистом. Бажаємо Вам, щоб відкрилися двері у світ успішної кар’єри та життєвих можливостей.

За інформацією кафедри журналістики та видавничої справи ФУФСК