Святкування Дня вишиванки

Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу долучився до святкування Всесвітнього дня вишиванки.

Вишиванка – це не тільки традиційний український одяг. Це національні традиції, гордість  для майбутніх поколінь та символ української нації.

Викладачі та студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу активно долучилися до святкування Дня вишиванки. Директорат закладу взяв участь у загальноуніверситетському фотоконкурсі «Моя родина в вишиванці», де посів І місце та перемогу в номінації «Креативний колектив».

Прес-центр інституту підготував відео для участі у челенджі «Вишиванка єднає». У зйомках відео взяли участь як студенти, так і викладачі закладу, а директор інституту В.П. Хмель привітав молодь зі святом.

Студентська молодь долучилися до участі в фотовиставках «Веселкою сплелися кольори» та «Сучасна україночка», організатором якої став навчально-науковий інститут педагогіки та психології. У цих консурсах студенти також стали переможцями – Юлія Мележик посіла І місце, а Вікторія Лисянська та Анастасія Дягилєва здобули ІІІ місце.

Студенти, які мають співочий талант, долучились до челенджу «Українська пісня у вишиванці». Анна Дорошенко та Єлизавета Безпала за підтримки відділу маркетингу університету заспівали українські пісні та створили яскраві відеокліпи.

Всесвітній день вишиванки вкотре об’єднав колектив навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Це свято є символом єднання та поколінь та незламності духу українського народу.

За інформацією НН ІнЕБ