Допомога малозабезпеченим та багатодітним сім’ям

Студентська соціальна служба передала продукти та речі малозабезпеченим та багатодітним сім’ям.

Волонтерський рух – досить поширене явище серед сучасного суспільства. Він дозволяє реалізувати свою потребу в спілкуванні, знайти нових друзів та відчути себе корисним. Кожен волонтер, не шкодуючи власного часу і коштів, готовий віддати частинку себе заради добробуту інших. Завдяки цим відчайдушним людям незахищені верстви населення мають допомогу та опіку.

Студентська соціальна служба ЛНУ імені Тараса Шевченка передала до Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади продукти та речі для малозабезпечених та багатодітних сімей. Вона зробила це від щирого серця, адже розуміє як складно виживати у цей непростий, для усього людства, час.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Поділитися теплом своєї душі з дітьми, побачити в їхніх очах вогник добра і віри – коштує дорого. Сподіваємось, що отримані подарунки будуть корисними та потрібними кожній дитинці!

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка