Допомога університету

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка отримав засоби індивідуального захисту.

Забезпечення безпеки співробітників є пріоритетним напрямом роботи університету у цей непростий час. Піклуючись про стан здоров’я кожного з них, керівництво Альма-Матер постійно оновлює запаси засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів.

Так, сьогодні наш заклад вищої освіти отримав чергову допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту від члена наглядової ради Сергія Лизанця. Серед них: захисні маски, костюми, імунохроматографічні тест-набори для виявлення антитіл до коронавірусу COVID-19, дезинфікуючі засоби для приміщень та одноразові рушники.

Співробітники первинної профспілкової організації, у свою чергу, розповсюдили засоби серед співробітників відділів, деканатів та директоратів, які забезпечують освітній процес під час карантину.

Шевченківська родина щиро вдячна члену наглядової ради за піклування та надану допомогу. Разом ми подолаємо пандемію! Не ігноруйте профілактичні засоби та бережіть здоровʼя!

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка