День Європи

Факультет іноземних мов відсвяткував День Європи.

Карантин вніс корективи у святкування Дня Європи на факультеті іноземних мов. Незважаючи на обмеження, викладачі та студенти факультету активно долучилися до свята та відзначили цей день у незвичайному форматі!

Всі події висвітлено на офіційних сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Святкування Дня Європи на факультеті іноземних мов пройшло в декілька етапів.

У соціальній мережі Instagram для підписників було організовано квест щодо національних костюмів народів Європи. Національний костюм – це генетичний код країни. У кожного народу традиція створення національного костюма різна. Отже, ми вирішили познайомити наших підписників з тим самим ,,генетичним кодомˮ народностей Європи.

Студенти факультету іноземних мов створили відео, в якому розповіли англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами про те, як святкують День Європи у різних європейських країнах. Таким чином, День Європи святкується в різних формах в більшості держав: проводять освітні заходи про Європейський Союз, підкреслюють роль Ради Європи в захисті прав людини, прапор грає важливу роль в загальних урочистостях в якості ще одного символу.

Також студентами факультету було створено відео-привітання європейськими мовами, зокрема: українською, польською, угорською, фінською, португальською, латиською, чеською, словацькою, італійською, хорватською, французькою, грецькою, англійською, естонською, данською, болгарською, нідерландською, румунською, іспанською, німецькою тощо.

У соціальній мережі Instagram студентами факультету було підготовлено та опубліковано інформацію про м. Сарла – дуже старе французьке містечко, де час просто зупинився на епосі Відродження. Все місто буквально – музей під відкритим небом. Сарла входить у 15 найбільш цікавих міст Франції.

Наші студенти надзвичайно активні, тож долучилися до онлайн-вікторини ,,Відгадай країну ЄСˮ у рамках святкування Дня Європи від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Надзвичайно приємно в цей день було отримати відео-вітання та слова вдячності від випускників минулих років. Всі вони – успішні люди, які зараз живуть та працюють за кордоном, зокрема, в Іспанії, Катарі, Туреччині, Китаї тощо.

Отже, День Європи надзвичайно важливе свято для родини факультету іноземних мов. Воно об’єднує та згуртовує всіх нас, спонукає до вивчення іноземних мов, сприяє євроінтеграції! Долучайтесь до нашої дружньої спільноти!

За інформацією факультету іноземних мов