Сучасні технології дистанційної роботи

Кафедра товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів активно впроваджує сучасні технології дистанційної роботи в освітній процес.

15 травня 2020 р. на кафедрі відбулось чергове засідання кафедри у форматі онлайн-конференції з використанням платформи Zoom.

Розглянуті питання:

• забезпечення видання навчально-методичної літератури в умовах дистанційної роботи;
  • результати поточного і підсумкового контролю навчального процесу викладачами кафедри.

14 травня відбулася консультація щодо комплексного екзамену з фахових дисциплін за освітнім ступенем бакалавра здобувачів навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму денної форми навчання спеціальності 076 ,,Підприємництво, торгова та біржова діяльністьˮ.

На кафедрі товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів за допомогою Skype були  налаштовані й проведені онлайн-збори згідно встановленого графіку. На зборах обговорювались особливості умов щодо дистанційного цьогорічного складання комплексного екзамену з фахових дисциплін, який відбудеться 26 травня в online-режимі.

У заході взяли участь здобувачі освітньої програми ,,Товарознавство та експертиза в митній справіˮ та ,,Товарознавство і комерційна діяльністьˮ.

Професорсько-викладацький колектив бажає добра, здоров’я та великого успіху здобувачам-випускникам у складанні комплексного екзамену з фахових дисциплін!

Кафедра товарознавства, торговельного підприємництва
та експертизи товарів НН ІТОТТ