Підготовка до захисту творчих робіт

На кафедрі дизайну НН ІТОТТ відбувається підготовка випускників до захисту творчих робіт.

Травень — місяць випускних іспитів. Здобувачі освіти ОС ,,Бакалаврˮ спеціальності 022 ,,Дизайнˮ освітньої програми ,,Дизайн зачіски та мистецтво візажуˮ кафедри дизайну НН ІТОТТ, в карантинних умовах активно готуються до здачі комплексного екзамену за фахом.

Екзамен складається з двох частин, теоретичної та практичної, з яких найцікавішою є практична частина, зазвичай на екзамені вона перетворюється на справжнє свято краси та професійної майстерності, а аудиторія стає подіумом для моделей.

До цього етапу випускники старанно готуються та докладають багато зусиль, для того щоб проявити всі свої знання та вміння та показати їх у своїй творчій роботі.

Творча робота полягає у розробці та створенні цілісного образу за допомогою зачіски, макіяжу, манікюру та відповідного костюму. Етапи створення свого образу випускники подають у пояснювальній записці з фотопослідовністю створення образу. По закінченню роботи кожен випускник на екзамені презентує свою модель, де докладно розповідає про технології створення зачіски, візажу, манікюру. Декілька  робіт, як зразок того, що готують здобувачі освіти до захисту можна побачити на фото.

Кафедра дизайну

НН ІТОТТ