Довгоочікувана підтримка

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка отримав копіювальний апарат від члена наглядової ради Алієва Еліна Алі огли.

Наша рідна Альма-матер славиться своїми студентами, випускниками, викладачами, друзями. Алієв Елін Алі огли є давнім й вірним другом університетській родині. За його допомогою втілено в життя багато проєктів, програм та ідей.

Так, за сприянням члена наглядової ради Алієва Еліна Алі огли, в рамках проєкту ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення мируˮ, університет отримав копіювальний апарат Сanon.

Він є вкрай важливим і корисним, адже пристрій значно полегшить роботу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та забезпечить його роздатковими матеріалами для профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, закладів професійно-технічної освіти, закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації та під час роботи приймальної комісії.

Шевченківська родина щиро дякує члену наглядової ради за надану допомогу та підтримку.

Вікторія Калініна, прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка