З Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею перемоги над нацизмом!

Шановні ветерани, викладачі, співробітники, студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка, ми щиросердно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом – це вагомі дні для кожного з нас, адже забути славетний подвиг захисників і визволителів неможливо. Наші пращури лягли в бою заради миру та щасливого майбутнього своїх нащадків. Минуло багато десятиліть, але в історії українського народу назавжди залишаться мужність, патріотизм, честь, відвага та нескореність духу кожного солдата. У ці величні Дні ми згадуємо кожного, чиє життя забрала війна, низько схиляємо голову перед ветеранами, які на своїх плечах перенесли тягар війни та змогли возвести країну з попелу.

Ми низько схиляємо голову над тими солдатами, які не повернулися з фронту. Це глибока рана для усіх народів світу, адже війна забрала чимало невинних життів. Вони просто хотіли жити, радіти, але доля розпорядилася інакше. Сьогодні ми згадуємо кожного з них у покладеній квітці, спалах вічного вогню, хвилинах мовчання, бо вони – Герої! Пам’ять української нації ніколи не зітре жодного з них.

Нині важливою верствою населення для сучасної молоді є ветерани. Це наша цінність, яку треба зберігати, уславлювати, бо те, що пережив кожен з них не забути ніколи. Вони – жива історія, гортаючи яку, можна дізнатися найдрібніші деталі найстрашнішої війни у світі.

Ми низько вклоняємося Вам та дякуємо за щиросердну відданість, героїзм, патріотизм та жадану перемогу над ворогом. Завдяки Вам наші діти можуть бачити яскраве сонечко й жити на рідній Україні, посміхатися й радіти кожному дню. Дякуємо Вам за те, що ми можемо рівнятися на Вас як на взірець громадянського обов’язку та невичерпного джерела вірного служіння своєму народу.

Вітаючи усіх, хто пережив вогонь війни, а також викладачів, співробітників, студентів нашої славної Альма-матер, хочеться побажати Вам миру, міцного здоров’я, родинного благополуччя та довгих літ щасливого життя. Усім серцем віримо, що скоро вщухне вогонь на Сході України і ми більше ніколи не будемо чути таке слово як війна.

Низький уклін вам, шановні ветерани!

З Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги!

З повагою голова вченої ради Віталій Курило
та ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко