Участь у Міжнародній інтернет-конференції

Студентсько-викладацький колектив кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів взяв участь у Міжнародній інтернет-конференції.

Здобувачі освіти та викладачі кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції ,,Маркетингові стратегії, підприємництво і торгівля: сучасний стан, напрямки розвиткуˮ, яка відбулася на онлайн-платформі Київського національного університету будівництва і архітектури.

Інтернет-конференція проходила у форматі дискусійних платформ за такими тематичними напрямами:

• підприємництво і торгівля: стратегії, технології, перспективи розвитку;
  • ідентифікація і фальсифікація товарів;
  • управління якістю та безпечністю товарів;
  • маркетингові стратегії на ринку товарів та послуг;
  • енергозбереження та енергоефективність будівельних товарів і споруд;
  • ринок нерухомості України: стан та перспективи розвитку;
  • логістичні ланцюги в торгівлі будівельними товарами;
  • формування професійних компетентностей товарознавців-комерсантів і маркетологів на сучасному етапі.

Метою конференції було: обмін досвідом, впровадження результатів наукових досліджень у практичну діяльність підприємств і установ; установлення нових контактів для співробітництва між організаціями та фахівцями, апробація атестаційних випускних кваліфікаційних робіт.

Матеріали були представлені українською та англійською мовами в авторській редакції.

Матеріали інтернет-конференції розміщено на сайті бібліотеки КНУБА.

За інформацією кафедри товарознавства, торговельного підприємництва
та експертизи товарів НН ІТОТТ