Всеукраїнський конкурс проєктів

Викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи разом зі здобувачами освіти долучилися до Всеукраїнського конкурсу проєктів.

Так, викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи НН ІТОТТ разом зі здобувачами освіти долучилися до Всеукраїнського молодіжного конкурсу інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ.

Цей молодіжний конкурс проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях.

Мета конкурсу полягає у  залученні молоді до розробки та впровадженні проєктів місцевого економічного розвитку, підтримки підприємницької та інноваційної діяльності, популяризації сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій, врахуванні кризових явищ, пов’язаних із пандемією.

У фіналі конкурсу (вересень, 2020 р.) відбудеться публічний захист проєктів-фіналістів в рамках проведення 26-ї туристичної виставки UITT: ,,УКРАЇНА − Подорожі та Туризмˮ (м. Київ, МВЦ), а також відбір кращих проєктів комісією та нагородження переможців.

За інформацією кафедри туризму, готельної
та ресторанної справи НН ІТОТТ