Освітній процес набирає обертів

Факультет української філології та соціальних комунікацій продовжує освітній процес згідно зазначеного графіку.

Освітній процес на факультеті української філології та соціальних комунікацій продовжується, незважаючи на сучасні умови. Згідно зазначеного графіку здобувачі освіти виконують завдання з дисциплін на освітній платформі Moodle, беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, активно готуються до ХІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції імені Віктора Ужченка ,,Образне слово Луганщиниˮ. Варто наголосити, що на факультеті навчається чимало переможців цих конкурсів. Цього року учасниками Міжнародного конкурсу ,,Мій рідний крайˮ від факультету стали 3 студенти і всі вони зайняли призові місця:

• І місце – Анастасія Горбань (4 курс, спец. ,,Українська мова і література. Мова і література (англійська)ˮ.
  • І місце – Тетяна Царевська (4 курс, спец. ,,Журналістика. Видавнича справаˮ).
  • ІІ місце – Вікторія Калініна (3 курс, спец. ,,Українська мова і літератураˮ).

На VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському конкурсі) учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж ,,Змагаймось за нове життя!ˮ, присвячений Лесі Українці перемогу отримала Ніна Сорока (2 курс, спец. ,,Українська мова і література. Мова і література (англійська)ˮ, а ІІІ місце виборола Вікторія Калініна (3 курс, спец. ,,Українська мова і літератураˮ). На Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя Ніна Сорока зайняла ІІ місце.

Студенти 2 курсу спеціальностей Середня освіта ,,Українська мова та літератураˮ та Середня освіта ,,Українська мова та література. Мова та література (англійська)ˮ незабаром виходять діалектологічну практику. У зв’язку з карантинними обмеженнями проходити вони її будуть вдома, збираючи матеріал у навколишній місцевості.

Студенти 4 курсу активно готуються до підсумкової атестації, перечитуючи твори, повторюючи програмовий матеріал, який учили протягом 4-х років. Важливим є й те, що наші випускники проходять курси з англійської мови, накопичуючи знання, які будуть їм потрібні при вступі до магістратури.

На факультеті проводилися й Дні науки. Так, 24 квітня в онлайн-режимі відбулося засідання кафедри української філології та загального мовознавства ,,Українська мова як чинник соціалізації особистостіˮ (студентська та викладацька секції). Кафедра української мови працювала в наступних напрямках: ,,Дослідження української етнофразеології та сучасного мовленняˮ, ,,Лінгвістичний аналіз творів письменників Луганщиниˮ, ,,Етнолінгвістичні дослідження рідного краюˮ, ,,Лінгвостилістика сучасного пісенного текстуˮ, ,,Актуальні питання педагогічного дискурсу вчителя-словесникаˮ. На кафедрі української літератури працювала секція ,,Актуальні питання української літератури та методики її викладанняˮ. Трьома днями пізніше, а саме 27 квітня наукові читання провели і на кафедрі журналістики та видавничої справи, у ході яких працювало дві секції: ,,Актуальні проблеми журналістики, видавничої справи та редагування, реклами та PRˮ, ,,Концептуальні засади регіональної журналістики в просторі соціальних комунікаційˮ.

Отже, життя на факультеті вирує! Професорсько-викладацький колектив факультету та студентська спільнота продовжують активну наукову та освітню діяльність. Ми впевнені, що незабаром наша дружня філологічна родина знову буде разом!

За інформацією факультету української філології

та соціальних комунікацій