Підготовка до іспиту

На кафедрі дизайну НН ІТОТТ здобувачі освіти третього курсу спеціальності ,,Графічний дизайнˮ готуються до іспиту.

Незважаючи на карантинні обмеження освітній процес продовжується в режимі online. В кінці третього курсу здобувачі освіти здають іспит з дисципліни ,,Комп’ютерні технологіїˮ – це, мабуть, одні з ключових та важливих знань в майбутній професії. Тому зараз розпочата робота з підготовки до важливої точки контролю.

Так, студенти-графіки зв’язуються з викладачами кафедри за допомогою платформи Zoom, яка сприяє більшому контакту лектора та слухачів під час навчання в дистанційному режимі. У такому форматі обговорюється навчальна програма, робота над помилками та їх виправлення. Іспит включає в себе роботи з III по VI семестри навчання за освітнім ступенем ,,бакалаврˮ. На практичних заняттях здобувачі освіти ознайомлюються з векторними, растровими програмами та програмами для комп’ютерної верстки; ретушують фотографі; створюють колажі; малюють зображення та верстають сторінки для друку.

За інформацією кафедри дизайну

НН ІТОТТ