Отримали засоби індивідуального захисту

ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав засоби індивідуального захисту для співробітників.

Засоби індивідуального захисту для співробітників Луганського національного університету  надійшли від членів наглядової ради нашого університету. Серед них: захисні маски, медичні рукавички та імунохроматографічні тест-набори для виявлення антитіл до коронавірусу COVID-19.

У цей непростий для всіх людей час така допомога є вкрай важливою, адже наш заклад вищої освіти, навіть в умовах карантину, продовжує освітній процес в онлайн- та телефонному режимах: проходять онлайн-заняття, відбуваються  Дні науки, Міжнародні та Всеукраїнські науково-практичні конференції, працюють структурні підрозділи, що забезпечують функціонування університету.

Ще на початку карантину, первинна профспілкова організація університету надала співробітникам засоби індивідуального захисту та потурбувалася про дезінфекцію приміщень.

,,Для нас було і є у пріоритеті захист наших співробітників. Днями ми отримали допомогу від членів наглядової ради, які надіслали нам засоби індивідуального захисту. І ми зі свого боку робимо усе можливе, щоб не допустити поширення захворювання та убезпечити наших співробітниківˮ, – наголосив ректор Сергій Савченко.

Колектив нашого університету щиро вдячний членам наглядової ради за піклування та надану допомогу. Разом ми подолаємо пандемію! Не ігноруйте профілактичні засоби та бережіть здоровʼя!

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка