День охорони праці

28 квітня Луганський національний університет імені Тараса Шевченка долучається до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Вперше святкування відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу. З часом цей день об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. В офіційних заходах, присвячених цьому святу, зазвичай беруть участь керівники великих компаній, промислових гігантів, громадських організацій і т.д.

Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – ,,Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життяˮ.

Закликаємо всіх  долучитися до відзначення Дня охорони праці та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників.

У цей непростий час бережіть себе і не ігноруйте профілактичні заходи, пов’язані з боротьбою з вірусною інфекцією Covid-19: залишайтеся вдома, мийте руки, носите маску, провітрюйте і дезінфікують приміщення і поверхні. Будьте здорові!

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка