Навчання в нових умовах

У навчально-науковому інституту економіки та бізнесу триває освітній процес.

Викладачі та студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу, не зважаючи на карантин, продовжують активну діяльність. Окрім традиційних занять на освітньому порталі університету, в інституті відбулася низка наукових заходів.

На початку тижня відбулося засідання директорату, під час яких викладачі обговорили актуальні питання та планували подальшу роботу в онлайн-режимі.

Так, 21 квітня, на кафедрі менеджменту навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відбулися Дні науки на тему ,,Сучасні перспективи розвитку економіки та менеджменту в умовах світової пандеміїˮ. З урахуванням сучасних умов захід було організовано у режимі онлайн з використанням платформи Zoom. Студенти під керівництвом викладачів підготували доповіді з актуальних тем та представили результати своїх наукових досліджень. Викладачі кафедри відзначають, що представлені доповіді демонструють глибину, всебічність та актуальність авторських досліджень.

В нових умовах відбулося й засідання Молодіжного бізнес-клубу. За допомогою платформи Zoom 22 квітня студенти не тільки стали слухачами, а й активними учасниками заходу. До засідання долучилася Віра Шевченка, регіональний директор компанії ,,Oriflameˮ. Вона розповіла про особливості роботи підприємців у режимі онлайн та діяльність у соціальних мережах. На власному прикладі вона розказала які методи спілкування з клієнтами сьогодні є актуальними та як збільшити кількість продаж у нових умовах.

Наразі активна діяльність викладачів та студентів навчально-наукового інституту економіки та бізнесу триває.

За інформацією НН ІЕБ