,,Обдарована молодь – 2020ˮ

У Полтаві відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс ,,Обдарована молодь – 2020ˮ.

Вже 22 рік поспіль навчально-науковий інститут культури і мистецтв організовує та проводить цей масштабний захід, який збирає сотні учасників із різних куточків України.

Цього року карантинні обмеження поставили під загрозу проведення конкурсу, але НН ІКМ завжди готовий до цікавих викликів: електронні технології організації дистанційної роботи вирішили застосувати й для ,,Обдарованої молодіˮ. Організатори вирішили залишити тільки дві номінації – ,,Образотворче мистецтвоˮ та ,,Кіно-, телемистецтвоˮ, які дають можливість заочної участі в конкурсі та дистанційного оцінювання робіт.

Попри карантинні заходи вдалося зберегти географію конкурсу. Свої роботи надіслали представники освітніх та мистецьких закладів Донецької, Луганської, Київської, Житомирської та Полтавської областей.

У номінації ,,Кіно-, телемистецтвоˮ І місце посіли:

• Анастасія Брущенко, представниця театральної студії ,,Фігароˮ НУБіП України Ірпінського економічного коледжу.
  • Дарія Згура, вихованка ТО ,,Клуб юних кореспондентівˮ КПНЗ ,,Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчостіˮ із журналістськими репортажами.
  • Руслан Заікін, вихованець Бахмутського міського центру дітей та юнацтва з авторською соціальною відеороботою ,,До пива – можна, до солодощів – ніˮ.

У номінації ,,Образотворче мистецтвоˮ 1 місце посіли:

• Єлизавета Скороход, вихованка КЗ ,,Рубіжанська міська дитяча школа мистецтвˮ із живописною роботою ,,Натюрмортˮ.
  • Вікторія Гуріна з ,,Кремінської РДХШˮ з роботою декоративно-прикладного мистецтва ,,Віра, Надія, Любовˮ.
  • Зоряна Ляшенко, представниця Лубенської художньої школи за графічну роботу ,,Володарка зимового лісуˮ.

Цікаво, що для оцінки робіт викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва влаштували справжнє онлайн-голосування, обираючи переможців за допомогою ,,лайківˮ.

Усі переможці поки що отримали електронні дипломи. Справжні ж дипломи вони отримають після закінчення карантину, коли буде змога привітати всіх учасників конкурсу в дружній і, по-справжньому, творчій атмосфері.

Інститут культури і мистецтв дякує всім, хто попри труднощі взяв участь у конкурсі. Це ще раз доводить, що для творчості немає меж, і ніякі проблеми не можуть стати на заваді тим, хто прагне до самореалізації та самовдосконалення!

Навчально-науковий інститут

культури та мистецтв